3DDecorium

KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Hikayemiz

2013 Yılında sektörün bütün altyapı imkânlarını hazırlayan şirketimiz Özer EMK gerekli tecrübe ve bilgi birikimine sahip dinamik kadrosu ile iç dekorasyon işlerine 3D DECORİUM markasıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Baskılı gergi tavan, mutfak tezgâh arası cam panel, zemin-duvar için cam panel ve duvar kâğıdı dekorasyon malzemelerinin üretim-proje-uygulamalarını yapmaktayız. Müşterilerimize fiyat, kalite ve zaman bakımından optimum çözümler sunmayı ilke edinen firmamız bunu yaparken ulusal ve uluslar arası standartlara uygun çevreye duyarlı, enerji tasarruflu çözümler geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Ürünlerimizi rahatça görüp gezebileceğiniz geniş, ferah, ve otopark sorunu olmayan Showromumuza sizleri de bekliyoruz.

HAKKIMIZDA

KURUMSAL

3D Decorium olarak daima insan ve doğa odaklı, sürdürülebilir ve kaliteli projeler yaratmak için faaliyet göstermekteyiz. Her zaman en iyisini heedeflemekte ve bu yolda faaliyetler yürütmekteyiz. Kaliteli ürünler ve doğru işçilik ile yaptığımız çalışmalar, bir çok firmaya referans olmakta ve bu da bizleri gururlandırmaktadır.

Hedeflerimiz adım adım, sağlıklı ve kalıcı büyümeler görmektir. Ürünlerimizin kalıcı ve sevilen olması bizler için en değerli detaydır.

Yaptığımız iş gereğince göze hitap etmekteyiz. Bu güzelliğin de temelini doğa ve ona bakış açımız taşımaktadır. Doğanın bizlere kattığını bizler sürdürülebilir ve kalıcı ürünler üreterek kulanmaktayız.

İnsana verdiğimiz değer, çevreye duyarlı ve sertifikalı ürünleri kullanmamızı sağlamaktadır. Geleceğe bırakacağımız en önemli değerin yaptığımız çalışmalar olduğunu bilmekteyiz.

Şirket Ünvanı: Atahan Dekorasyon İnş. Tur. Oto. Tic. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi: Manavgat
Vergi No: 093 028 7679
Mersis No: 0093028767900012